بازار تکنولوژی‌های نوین

تکنولوژی‌های نوین

جمعی از کارشناسان و پژوهشگران با تحقیقات و نظرسنجی‌های جدید خود دریافته و اعلام کرده‌اند که برخی از این تکنولوژی‌های نوین بسیار تاثیرگذارتر و پایدارتر از سایرین خواهند بود. به گونه‌ای که با معرفی آن‌ها در کشور‌های مختلف، قادر خواهیم بود نحوه عملکرد و سازوکار بسیاری از سازمان‌ها، نهاد‌ها و همچنین شهروندان را تغییر دهیم و زندگی انسان را به گونه‌ای جدید رقم بزنیم.

آن‌ها با انتشار فهرستی سعی دارند این فناوری‌های جدید را به شهروندان و دولت‌ها معرفی کنند تا از تأثیرات آن آگاه باشند و به توسعه زیرساخت‌های مربوط به آن‌ها اقدام کنند تا در سال‌های آتی، از تکنولوژی‌های سایر کشور‌ها عقب نیفتند.

تکنولوژی ارمغانی است که دنیای ما را گسترده‌تر، راحت‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌کند. هر آنچه که برای ما یک خیال است، ممکن است روزی به خاطر پیشرفت‌های علمی و ظهور تکنولوژی‌های جدید، به واقعیت بپیوندد. شما کدام خیال را دور از دسترس و آن را غیرممکن می‌دانید؟ شاید غولِ چراغ جادو توانایی‌های علم در خلقِ تکنولوژی‌های نو است. هر چند نه به آن سرعت اجی مجی لاترجی!

بهتر است بدانید آگاهی از تکنولوژی‌هایِ جدید می‌تواند والدین را در همراهی با فرزندان در این عصر رو به رشد کمک کند. این را گفتیم که بدانیم برای چه باید مطالعه کنیم و اطلاعاتی در این زمینه کسب کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا