درباره سایت ایرانکدهirankade

(Irankade.com)

مجموعه ایرانکده(Irankade.com) از تابستان 1401 با هدف ارائه مطالب تاریخی، علمی، سلامت، آموزش و سرگرمی فعالیت خود را به شرح ذیل آغاز نمود:
در بازنشر اخبار سعی بر آن شده است کلیه اخبار در حوزه‌های اقتصادی، سیاست، ورزشی، فرهنگ و هنر، دانش و فن آوری، سبک زندگی، مذهبی، تاریخ و سرگرمی برای علاقمندان اطلاع رسانی شود.
کلیه مطالب سبک زندگی در حوزه سلامت فردی و خانواده جهت بالا بردن ارتقاء سطح کیفی زندگی کلیه بازدیدکنندگان محترم اطلاع رسانی وآموزش می‌گردد.و همچنین لازم به ذکر است کلیه مطالب سلامت فقط جنبه علمی و تجربی و آموزشی دارد و هیچ گونه مسئولیتی در پیروی از آن از سوی بازدیدکنندگان به عهده این سایت نمی‌باشد.در حوزه تاریخ کلیه منابع ذکر شده از کتب معتبر تاریخی بیان شده است که هیچ گونه جنبه سیاسی و مذهبی در آن دخل و تصرفی نشده است.هدف از حوزه فال و تعبیر خواب تنها جنبه سرگرمی بوده و اشاعه و ترویج خرافات و سوء استفاده از مطالب، غیر قانونی و غیر اخلاقی می‌باشد که هیچ گونه مسئولیتی به عهده این سایت نمی‌باشد.
در پایان مجموعه ایرانکده به هیچ حزب و جناح سیاسی وابسته نمی‌باشد. و به طور مستقل با هدف اطلاع رسانی بازنشر اخبار(سلامت،آموزش و سرگرمی) برای کلیه هموطنان ایران زمین فعالیت می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا