هشدار سازمان هواشناسی درباره کاهش دما و وزش باد شدید

سازمان هواشناسی از شنبه تا دوشنبه ۲۱ شهریور برای ارتفاعات شمال شرق تهران، رگبار باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی کرد. و اعلام کرد: احتمال طغیان آب رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها وجود دارد که در این زمینه از مردم می‌خواهیم از رودخانه‌ها فاصله بگیرند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به سیلابی شدن مسیل‌ها در دامنه و ارتفاعات شمال شرق استان تهران هشدار داد. و گفت: از مردم می‌خواهیم از رودخانه‌ها فاصله بگیرند.

یزدی مهر از پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع باد شدید در جنوب و غرب تهران و صدور هشدار زرد خبر داد. و اظهار کرد: از مردم می‌خواهیم توجه لازم را در این زمینه داشته باشند.

یزدی مهر ضمن اعلام هشدار در خصوص سقوط اجسام گفت: 

شهروندان بالاخص در نیمه جنوبی و غربی استان که منطقه اثر مخاطره ، پیش بینی میشود مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات و ساختمان‌ها باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران توصیه کرد: شهروندان نسبت به مستحکم سازی سازه‌های موقت و تبلیغاتی، محافظت از تأسیسات حساس نسبت به گرد و خاک و عدم پارک خودرو در کنار محل‌های پر خطر توجه جدی داشته باشند تا خدایی ناکرده شاهد وقوع حوادث ناگوار نباشیم.

وی با اشاره به اینکه از صبح شنبه تا دوشنبه ۲۱ شهریور برای ارتفاعات شمال شرق استان تهران وقوع رگبار باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی شده است گفت: احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها وجود دارد که در این زمینه از مردم می‌خواهیم از رودخانه‌ها فاصله بگیرند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا